Czarodzieje traktują tłoki odrobiną „ulicy” i dużo polerowania

Zawieszenie

31-letni weteran wyglądał tak samo przewodowo i fajnie jak dziesięć lat temu, ale jedną z piękności starzenia się jest to, że daje czas na dopracowanie ruchów. Rotacja łokcia Willa Bartona była płynna i pewna, a podanie bez patrzenia, które nastąpiło dla Roya Hashimury za tak swobodnej oferty, jak to tylko możliwe. Detroit Pistons przywieźli do Waszyngtonu ciężarówkę dzieciaków – 10 graczy w ich składzie ma 24 lata lub mniej – ale nikt nie wyglądał we wtorek tak fajnie jak facet, który jedzie do Will the Thrill.

Bradley Bell lubi nazywać grę Bartona „piłką uliczną”, po części ze względu na nieoczekiwaną sylwetkę skrzydłowego, biorąc pod uwagę jego smukłe podwozie. Ale tubylec z Baltimore bawi się również z polotem czarnego oszusta, a Pistons zaznaczyli swoje 120-99 wygranej. Barton zszedł z ławki, aby zdobyć 16 punktów, młodzieniec ze szkoły Detroit i znakomicie uzupełnił obrońcę, podczas gdy Bale chybił długi czas z napiętą dolną częścią pleców.

„To po prostu moja normalna gra” – powiedział Barton. „Ale lubię się dobrze bawić, więc to wszystko jest częścią tego”.

Bale poszedł do szatni z 2:22 w pierwszej kwarcie i wrócił dopiero o 3:05 w trzeciej. Na początku meczu przyjął ciężką pracę od przyjaciela Bey, ale trener Wes Unseld Jr. powiedział, że plecy bramkarza przeszkadzały mu przed tą sekwencją.

Jego koledzy z drużyny poradzili sobie z raczkującym Pistons, rzucając się na swoje pierwsze zwycięstwo, które nie sprowadzało się do sedna – jednocześnie dobrze się bawiąc w bucie. Czarodzieje (3-1) mają szansę dodać nowe, budujące zaufanie zwycięstwo nad Indianą w piątek przed trudnym planem w przyszłym tygodniu, kiedy zmierzą się z Bostonem, Filadelfią i Brooklynem.

Kyle Kuzma prowadził z 25 punktami i sześcioma zbiórkami. Christapps Porzingis zdobył 20 punktów i siedem zbiórek w taki łatwy wieczór, jakiego Waszyngton potrzebował od samego początku. Bale zakończył z 13 punktami, sześcioma asystami i czterema zbiórkami.

READ  NRL 2022, Penrith Panthers, North Queensland Cowboys, zapowiedź rundy 12, składy drużyn, u siebie i na wyjeździe, kluczowe mecze

Hashimura miał 10 punktów z ławki, aby wyprowadzić gospodarzy z silnego ataku. Czarodzieje strzelili 51,8 procent i dobrze przenieśli piłkę, notując 26 asyst w 44 rzutach z pola.

Bojan Bogdanovic prowadził Detroit (1-3) z 25 punktami. Kid Cunningham, numer jeden w drafcie w zeszłym roku, miał 19.

Oto, co jeszcze warto wiedzieć o wtorkowej wygranej:

Dillon Wright odchodzi wcześnie

Pomocniczy strażnik Dillon Wright wpadł do szatni na początku czwartej kwarty. Biegał do tyłu w okresie przejściowym, zanim wydawało się, że szczypie coś w prawą nogę i chwyta za ścięgno podkolanowe. Nie wrócił na podium, ale był produktywny, gdy był na korcie, wykonując cztery przechwyty i zdobywając jeden blok.

Unseld nazwał to „napiętym ścięgnem podkolanowym”, ale nie znał powagi kontuzji po meczu.

Debiutuje Johnny Davis

Pierwsza runda draftu The Wizards zadebiutowała w sezonie zasadniczym z 2:54, a Wizards nadal prowadzili. Nie trafił w oba trafienia, które odebrał z boiska. Jego kariera została skrócona pomimo wcześniejszego pobytu Bale’a w szatni i nieobecności Coreya Kisberta, który nadal wraca do zdrowia po skręceniu lewej kostki, którego doznał w drugim meczu przedsezonowym.

Unseld powiedział przed meczem, że możliwe jest, aby Davis spędził trochę czasu w Lidze G, co pozwoliłoby mu trenować, podróżować i przebierać się na mecze z Czarodziejami, jednocześnie zdobywając znaczące minuty rywalizacji i kontynuując swój rozwój.

Buckner: Wydaje się, że te czarownice naprawdę się lubią. W zeszłym sezonie nie tak bardzo.

„Jest ciężko lub ciężko. Pod koniec meczu siedziałem przez 46 lub 47 minut. Ale wykorzystaj te minuty” – powiedział Unselde. – Był naprawdę dobry. Ma szansę się tam dostać i miejmy nadzieję, że sobie przez to przebrnie… będzie szansa na zdobycie minut.

Kispert ma trenować z Capital City Go-Go we wtorek, gdy będzie wracał do zdrowia. Pojechał z Wizards do Cleveland w niedzielę po tym, jak został w domu, gdy drużyna była w drodze na otwarcie sezonu.

READ  Sabalenka, Azarenka gonią historyczny finał Mistrzostw Białorusi w Melbourne

Szarża Bella była godna uwagi z kilku powodów. Po pierwsze, było to podobne do gry w Memphis w styczniu, w której zerwał więzadło w lewym nadgarstku, co później wymagało operacji, która zakończyła jego sezon, chociaż Bell powiedział, że nie myślał o tym, kiedy był gotowy do połączenia. Po drugie, gracz franczyzy podjął tę odpowiedzialność – z historią kontuzji Bale’a – służył jako ważny czynnik nadający ton w obronie.

„Wiem, że w miarę upływu roku, jeśli jesteś zaangażowany i zamknięty, energiczny i gotowy do defensywy, to mówi wiele dla reszty zespołu i wszyscy podążają za ich przykładem” – powiedział Bale. „Mamy takie powiedzenie, że jeśli Brad może to zrobić, każdy może to zrobić”.

Jednym z głównych powodów, dla których Pistons utrzymali rywalizację w pierwszej połowie, było ich odrodzenie. Weszli do szatni mając tylko 56-49 punktów, ale na deskach mieli przewagę 27-18 i zdobyli 11 drugich punktów w ośmiu zbiórkach ofensywnych.

Wybuch Czarodziejów w trzeciej kwarcie zbiegł się z poprawionym odrzutem. Zakończyli mecz z 47 zbiórkami do 41 z Detroit.