Damon Martin zdobywa pierwsze zwycięstwo dla Polski

MADISON – Damon Martin zdobył pięć przyłożeń w pierwszej połowie, a reprezentacja Polski w piłce nożnej odniosła w piątek w Madison swoje pierwsze zwycięstwo 48-25.

Niszczyciele Martina w pierwszej połowie zdobywali punkty na trzy różne sposoby. Najpierw bezskutecznie zdobył 107 jardów przy pierwszym przyłożeniu. Junior dodał bieg niszczycielski na dystansie 5 jardów. Następnie nastąpił przechwyt, który oddał 56 jardów i zdobył gola. Potem nastąpił zwrot na 44 jardy i wreszcie uderzenie na 15 jardów.

Do przerwy Rycerze (1-5) prowadzili 35-7.

W trzeciej kwarcie Martin połączył się z Liamem Fifieldem i strzelał z 15 jardów. Lucas Verrill zamknął wynik Knights po przyłożeniu z 25 jardów w czwartej kwarcie. Verrill wykonał 6 z 7 kopnięć PAT.

Martin wykonał 3 z 8 podań na 38 jardów i zdobył bramkę. Prowadził piłkę dziewięć razy na 111 jardów i dwa niszczyciele. Verrill zyskał 70 jardów na ośmiu prowadzących. Fifield złapał dwa podania na 29 jardów.

Przylądek Elżbiety 21, Leavitt 14: Na początku czwartej kwarty Brady Inman przebiegł 12 jardów i podwyższył Capers (3-3) nad Hornets (2-4) w Cape Elizabeth.

Mimo że Leavitt dwukrotnie odrobił siedmiopunktową stratę, Gabe ani razu nie przegrał.

Capers objęli prowadzenie w pierwszej kwarcie po 45 runach Eli Haltera.

Leavitt zremisował w drugiej kwarcie. Keegan Rainey strzelił gola z 1. Gabe odpowiedział podaniem z 13 jardów od Inmana do Aidana Connolly'ego na minutę przed końcem pierwszej połowy, ale Leavitt następnie przejechał całą długość boiska. Brock Bowlin zamknął bramkę biegiem z 6 jardów po upływie czasu.

Czwartkowe mecze
Oxford Hills 18, Portsmouth/Oyster River 17: Vikings (3-3) wykorzystali dwa punkty po przyziemieniu po dogrywce i pokonali Clippercats (0-5) w Portsmouth.

Portsmouth/Oyster River zremisowało 10-10 po podaniu Andy'ego Browna do Portera Lalima z 10 jardów, co dało wynik 17-10.

READ  Arla otwiera elektrownię słoneczną w Tychowie w Polsce

Vikings odpowiedzieli przyziemieniem z 3 jardów prowadzonym przez rozgrywającego Cartera Wymana. Zdecydowali się na zwycięstwo, a Brayden March strzelił gola po dwupunktowym podaniu Wymana.

Brady Delamater w czwartej kwarcie wymusił dogrywkę, strzelając z gry z 29 jardów. Wcześniej strzelił gola po podaniu z 3 jardów od Wymana.

Mecz pozostawał bezbramkowy, dopóki w trzeciej kwarcie podanie Browna z 12 jardów do Cote Pellotta nie dało ClipperCats prowadzenia 7:0. Bellad również kopnął do kosza z gry z 32 jardów w czwartej kwarcie.

Wyman wykonał 19 z 34 podań na 139 jardów. Cole Pulkkinen miał sześć prowadzenia na 54 jardy, a Logan Bottomley miał pięć chwytów na 48 jardów. Malachi Sparks poprowadził pośpiech w ataku na Oxford Hills, rzucając 52 jardy na 15 prowadzących.

Wikingowie wygrali wszystkie trzy konkursy. W najbliższy piątek będą gościć Edwarda Little'a.

Greeley 38, Grey-New Gloucester 22: Patriots (3-3) przegrali z Rangersami (5-1) na wyjeździe w Big 8 w Cumberland.

Rozgrywający Gray-NG, Kobe Conant, rzucił parę podań przyłożenia i pobiegł po wynik. Wykonał 20 z 32 podań na 214 jardów i przebiegł 64 jardy na 11 prowadzących.

Obydwa podania Conanta do TD trafiły do ​​Cody'ego Tracy'ego, jedno na 51 jardów, a drugie na 19 jardów. Tracy zakończyła grę dwoma złapaniami na dystansie 70 jardów. Isaac Orberg złapał osiem podań na 110 jardów i dziewięć razy przebiegł na 53 jardy. Cole Prescott miał jedno przyjęcie na 34 jardy.

W najbliższy piątek Gree-New Gloucester podejmie Telstar, a w sobotę Greeley zmierzy się z Mount Ararat w Topsham.

Winthrop/Monmouth/Hall-Dale/Kents Hill 35, Mountain Valley 8: Trzy przyłożenia Cody'ego Cobba w drugiej kwarcie pomogły Ramblersom oddalić się od Falcons w Winthrop.

Cobb przerwał bezbramkowy remis biegiem niszczyciela na dystansie 1 jarda. W tym czasie Claya Nkongo przechwycił punt, a Cobb przejął piłkę i oddał ją na odległość 8 jardów, zdobywając kolejny gol. Następnie dodał bieg przyziemienia na dystansie 11 jardów.

READ  Electromobility Poland przełożyło produkcję pierwszego modelu na 2025 rok

Zarówno Gabe Robinson, jak i Ben Porter w trzeciej kwarcie zdobyli 1 jard przyziemienia. Cobb ustanowił dwa wyniki, najpierw po biegu na 24 jardy dla niszczyciela czołgów Robinsona, a następnie po biegu na 35 jardów przed niszczycielem czołgów Portera.

Jedynym przyłożeniem Mountain Valley był bieg na 75 jardów przez Tiquary'ego Thompsona w czwartej kwarcie. Blake Small pobiegł w dwupunktowej konwersji.

Cobb zakończył bieg z 99 jardami na 10 prowadzących. Carter Rivers podbiegł do piłki 14 razy na 142 jardy, z czego 124 w pierwszej połowie.