Królowie nie dorównują Blackhawkom w dogrywce

Jonathan Toyos zamienił podanie Jacka McCabe’a na otwartą bramkę w dogrywce, a Chicago Blackhawks pokonali. królowie 1-2 czwartek wieczorem.

Blackhawks zakończyli serię czterech wygranych meczów bez wygranej i pokonali Kings 2-2-1 w ostatnich czterech meczach.

„Myślę, że możemy wrócić do nieco uproszczenia i utrudnić to drugiemu zespołowi” – ​​powiedział Toys. „Teraz fajnie jest grać. Nie było ich w tym zespole ani w moim w tym roku.

„Kabir był tam jakby z powrotem, jeden z jego chłopaków dostał różdżkę, a Kabir dostał drugą szansę i dał naprawdę fajną grę”, powiedział Toys o ustalaniu swojego zwycięzcy.

Jason Dickinson z Chicago otworzył wynik odchyleniem od prowadzenia Caleba Jonesa z prawego punktu 12:54 do drugiej połowy. Natarcie trwało 3 1/2 minuty, aż do królów. Blake Lizzot transformator Artur KalievDwa do jednego podania za bramkarzem Arvidem Soderblomem i remis 1:1.

Soderblom, który po raz pierwszy wystartował z bywalcami Chicago, zatrzymał Kevina Villa z prowadzenia 3:45 przed grą, aby wymusić sesję dogrywki, a następnie oddał strzał z nadgarstka Trevora Moore’a z 15 stóp i 45 sekund przed dogrywką.

„Dzisiaj od samego początku czułem się naprawdę dobrze” – powiedział Soderblum. „Po prostu będę starał się brać to dzień w dzień. Czuję się świetnie w Grid. „

W ciasnym konkursie kontroli było niewiele okazji do zdobycia bramki, dopóki Kings nie oddały trzech strzałów do Soderbluma w ciągu pięciu sekund na środku drugiego toru. Adrien Quimby, Gabriel Velardi i Mickey Anderson powracają.

Kings ponownie zagrozili 8:18 na trzecim miejscu, ale Karl Grundstrom uderzył szeroko z 20 stóp z lewego koła.

– Nie sądziłem, że będziemy mieli tyle błyskotliwości, co w ataku – powiedział trener Kings Todd McClellan.

Soderblom oddał 32 strzały Kings.

„Jego zdolność do zachowania chłodu i zapewnienia świetnych tylnych drzwi [on Fiala]– On po prostu tego nie robi – powiedział trener Chicago Luke Richardson. „Potem kontroluje swoje ciało i wyłącza szyb, aby nie było podskakiwania. Widziałem go w obozie dla początkujących i w grze pokazowej, ale to jest inne zwierzę, kiedy wchodzisz do sezonu. „

READ  Ryan wraca do swoich korzeni w rugby na „specjalny” tydzień treningów

Szybki 17 strzał Chicago zatrzymane.

„Myślę, że tak naprawdę jesteśmy bardziej tym, kim jesteśmy” – powiedział Liszot. „Myślałem, że jesteśmy zbyt ciasni w defensywie. Myślę, że to dla nas dobry znak, że w tych meczach jesteśmy 1-1 kontra 6-5 karnych. „

System recenzji powtórek NHL wymazał potencjalną grę o władzę Kings na cztery minuty na początku trzeciego okresu, a recenzja ujawniła, że ​​Kaliev podniósł różdżkę Jonesa, która z kolei uderzyła Lizotte w twarz.